HABERLER


Notice: Undefined variable: video_src in /home/kurtar4/domains/kurtar.org.tr/public_html/templates/shaper_politist/html/layouts/joomla/content/post_formats/post_video.php on line 35

Suriye Çobanbey'de bulunan Kurt-Ar Şht.P.Asb.Üçvş. Musa ÖZALKAN Kültür Evi'nde pandemi sürecinde de eğitimler, aldığımız sıkı tedbirler kapsamında devam etmektedir.
Aldığımız önlemler, kültür evine kısıtlı sayıda öğrenci almamıza imkân tanıyor.
Eee madem siz gelemiyorsunuz o zaman biz size geliriz 😀
Artık Facebook sayfamız üzerinden kısa eğitim videoları ile evinize misafir olmaya talibiz.
Ne dersiniz 😉

Zaman zaman eski videolarımızı tekrar hatırlatmaya çalışıyoruz malum. Bugün Halep'te savaşın yoğun olduğu sıralarda yaptığımız canlı yayınlardan biri ile o günleri anmak istemiştim aslında. Kurt-Ar videolarında geriye doğru giderken karşıma bu görüntü çıktı.
3 yıl geçmiş şimdi evimiz sayılabilecek Çobanbey'e ilk girişimizden beri.
3 yılda savaş bitmedi ama çok şey değişti Türk Yurdu Çobanbey'de. Türkiye'nin getirdiği huzuru tartışmaya kalkanlar bunu iyi izlesinler lütfen.
Kurt-Ar artık Çobanbey'in bir parçası. Ne Çobanbey'den çıkarız ne de Halep'ten vaz geçeriz. Tüm Türk yurtlarına huzur gelene kadar çalışmaya and içtik.
Tagayhan ( Kurt-Ar Yöneticisi)
Not: Sayfamızın "videolar" bölümünde en aşağıya doğru inerek Halep videolarımıza ulaşabilirsiniz.

Değerli Takipçilerimiz,
Vacip kurbanlarını Kurt-Ar'a emanet etmiş olan tüm bağışçılarımızın kesim videoları dün akşam itibari ile kendilerine iletilmiştir.
KURBAN VİDEOSU ULAŞMAMIŞ OLAN BAĞIŞÇILARIMIZIN 0530 955 87 27 'ye WhatsApp üzerinden bilgi vermelerini rica ederiz.
Kurban paylarınızı Allah rızası gözeterek ihtiyaç sahiplerine teslim etmeye çalıştık. Bilmeden yaptığımız bir hata oldu ise affola.
Bu süreçte gece gündüz çalışan, vatan derdi ile bayramda evinden uzak kalarak çabalayan Kurt-Ar Gönüllüleri adına varsa hakkımızı sizlere helal ediyor, sizlerden de helallik rica ediyoruz.
Allah kabul etsin.
Kurt-Ar Yönetim
 
 
 
 
Beğen
Yorum Yap
 
Paylaş