HABERLER

3 yıl öncesine ait bir cep telefonu kaydı.

Video linki: https://www.facebook.com/kurtar1071/videos/287221045614774/ 

Farkındayız, profesyonel bir çekim ve paylaşım değil. Kurt-Ar kurallarına da uygun değil, zira gönüllülerimizin yüzleri görünüyor. Ama tekrar izleyince inanın çok duygulandık ve sizin ile de paylaşmaya karar verdik.

Türkiye'ye ilk getirdiğimiz savaş çocuklarıydı onlar, Kurt-Ar Şht.P.Asb.Üçvş.Musa ÖZALKAN Kültür Evimizin ilk öğrencileri. Geçen zamanda ikibine yakın öğrencimiz oldu, ilkler büyüdü. Onlara yaşatılanları unutamazlar belki ama eksiklerini hızla kapattılar. Türkiye'yi tanıdılar, Türkçe öğrendiler ve kendilerinin ne kadar değerli olduklarını anladılar.

Şimdi bu ürkek çocuklar abilik, ablalık yapıyorlar yeni öğrencilerimize. Dünya'nın savaştan ibaret olmadığını anlatıyorlar yaşantıları, hayalleri ve çabaları ile.

Bu gurur hepimizin. Destek olan bütün gönüllü ve takipçilerimize minnettarız. Türk Milleti'nin hedefleri her zaman büyük olmuştur. Kızılelmadır o hedef, yaklaştıkça uzaklaşan kızılelma. Varılan duraklarda asla beklemeyeceğiz. Hep birlikte yeni hedeflere koşmaya devam ediyoruz.

Tagayhan ( Kurt-Ar Yöneticisi)