HABERLER

BULDUM

KURT-AR : “BULDUM “ Yarışması

Ödüllü, Yurt İçi Ve Yurt Dışı Kapsamlı Proje Yarışması

Değerli takipçimiz, KURT-AR “BULDUM” - Ödüllü, Yurt İçi Ve Yurt Dışı Kapsamlı Proje Yarışmasının katılım koşulları ve detayları aşağıda belirtilmiştir.

YARIŞMANIN KONUSU VE AMACI

KURT-AR olarak, üniversite öğrencilerinin dernek faaliyetlerimize katılımını arttırmak ve bizimle çalışmalarını sağlamak amacıyla KURT-AR “BULDUM” yarışmasını başlatmış bulunmaktayız.  Bu yarışmada katılımcılardan beklenen yurt içi çevre sorunlarının çözümü veya Suriye’de bulunan KURT-AR Şehit Piyade Asb. Üçvş. Musa Özalkan Kültür Evimiz için uygulanabilirliğin ve fayda-maliyet dengesinin birincil değerlendirme unsuru olacağı projeler üretmeleridir. Farklı konularda hazırlanan projeler değerlendirmeye alınmayacaktır.

KATILIM KOŞULLARI

Yarışmaya katılabilmeniz için Türkiye Cumhuriyetinde ikamet ediyor ve üniversite öğrencisi olmanız gerekmektedir. ( Üniversiteye yeni kayıt yaptıran katılımcılar da kabul edilecektir.)

Her yarışmacı yalnız bir proje ile katılım sağlayabilecektir.

KATILIMCILARDAN İSTENİLENLER

Sizden proje yazımında seçtiğiniz konu başlığını, yapılmasını planladığınız projenin açıklamasını, maliyet ve uygulama detaylarını belirtmeniz beklenmektedir. Projeniz, belirlediğiniz sorunun tanımını ve çözümünü içermelidir.  Word dosyası olarak hazırladığınız projeyi, ad-soyad, iletişim bilgileriniz ve öğrenci kimliğiniz veya kayıt belgenizin görüntüsü ile birlikte proje@kurtar.org.tr adresine proje son gönderim tarihine kadar yollamanız yeterli olacaktır.

Proje son gönderim tarihi 08.09.2019

DEĞERLENDİRME

Yarışmaya katılan projeler KURT-AR yönetim kurulu tarafından değerlendirilecektir. Değerlendirmede projenin uygulanabilir oluşu, en az maliyet ile en çok faydanın sağlanması, proje sahibinin projenin gerçekleştirilmesi aşamasında katılım sağlama durumu ile projenin özgünlüğü esas alınacaktır.

 

ÖDÜL

Yarışmanın;

Birincisine 1000 TL değerinde market hediye kartı

İkincisine 700 TL değerinde market hediye kartı

Üçüncüsüne 400 TL değerinde market hediye kartı ödül olarak verilecektir.

İrtibat Telefonu: 0530 955 87 27