HABERLER

Kurt-Ar Futbol Takımı / Suriye

Onların artık umutları var hayata dair, hem de koskocaman umutlar :)

Suriye/ Kurt-Ar Şht.P.Asb.Üçvş Musa ÖZALKAN Kültür Evimizin mahallesinde top oynuyorlardı, çıplak ayak ve yırtık pantolonlar ile. "Bizler sizin için buradayız, içeri buyrun" dedik. 
Savaşın göbeğinde yaşayan ve gelecek için bir beklentileri olmayan bu yavrular bugün gerçek bir sporcu olmanın ne demek olduğunu hissettiler. Yaklaşık 2 aydır antremanlarına devam ediyorlardı gerçi ama bugün çok farklıydı.

Bugün başkentimizin takımı, #Ankaragücü'nün onlara sahip çıkmak istediğini öğrendiler. İlk başta uzun uzun anlatmamıza rağmen buna inanmadılar. Kim onları ciddiye alacaktı ki, buradaki abilerinden başka. Hele de koskoca Ankaragücünün neden umurunda olsunlardı ki?

Ama değerli kulüp başkanımız ve, samimiyetlerinden dolayı bizlerin bile şaşıp kaldığı, muhteşem yöneticilerin önce selamlarını, ardından da hediyelerini onlara teslim ettiğimizde umut etmenin, geleceği düşünmenin ne demek olduğunu belki de hayatlarında ilk defa hissettiler.

Çok yakında #Ankaragücü'nün antremanlarını izlemek ve ardından takım ile sahaya çıkmak için Ankara'ya davet edilen Kurt-Ar Futbol Takımı'nın Türkmeneli Çobanbey'li çocukları adına

ANKARAGÜCÜ CAMİASINA GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Siz onlara bir hedef gösterdiniz. Onların hedefe varmak için gece gündüz çalışacaklarından emin olabilirsiniz.

Kurt-Ar Yönetimi